054-7543365צור קשר
0item(s)

סל הקניות שלך ריק

Product was successfully added to your shopping cart.

אודות

אודות

ריינג'ר היא חברה המתמחה במוצרים משלימים לבית, הוקמה בשנת 2013 ומשווקת כלי מטבח, מוצרי חשמל ומוצרים משלימים לבית ולגן המיובאים באופן בלעדי לישראל. אבני היסוד של המותג נשענות בראש ובראשונה על איכות: שימוש בחומרים מהמובילים בתחומם, יצירת נוחות מרבית בקרב הלקוח וחווית משתמש שתותיר רושם חיובי ותוביל לשימוש חוזר ובלעדי במוצרי החברה. מכלול המוצרים כולל בין היתר כלי בישול ואפייה, סכינים, סכו"ם/כלי אוכל, פורצלן, אבזרים נלווים למטבח, פריטים מסוגננים, מכשירי חשמל קטנים וציוד לברביקיו. 

D.N.A החברה- עיצוב ואיכות

תהליך הייצור מבוקר בצורה מוקפדת על ידי אנשי מקצוע מובילים המבקרים את תהליך הייצור החל משלב ייצור המוצר ועד להגעתו לכדי מוצר מוגמר וזאת על מנת להביאו לרמת איכות וגימור מהגבוהים ביותר בשוק. הודות למחלקת המחקר והפיתוח המלווה את תהליך הייצור לכל אורכו אנו יכולים לצפות במהירות את מגמות השוק ולהתאים אליהן את מוצרינו בצורה האולטימטיבית. כך אנו מצליחים להפוך את חווית השימוש בכל חללי הבית לאולטימטיבית באמצעות המוצרים אותם אנו מייצרים ולגרום לצרכן ליהנות ממענה מידי לצורך קיים.

תהליך ייצור קפדני

צוות מומחים אחראי ומלווה את כל שלבי הייצור. החל מעבודת המחקר הראשונית וכלה במוצר הסופי. במרכז המחקר והפיתוח שלנו, טכנאים ומעצבים עמלים ללא הרף בחיפוש אחר חומרים מהפכניים אשר יכולים לשמש אותנו בדרכים מפתיעות וחדשניות. שיתוף הפעולה המתמיד בין צוותי העיצוב והמומחים הטכניים בשילוב התייעלות מתמדת של שיטות הייצור, מאפשרים לנו להציע את מוצרינו במחירים אטרקטיביים, לצד שמירה על רמת איכות מהגבוהות ביותר הקיימות כיום בענף.

חזון

אנו שואפים לפרוץ ולחדור לשווקים חדשים ולפתח מוצרים חדשים בכל יום. אנוש שואפים להפוך את חווית המשתמש לקלה ונוחה ככל שניתן בכל תחומי הבית, באמצעות מוצרים איכותיים, מקצועיים וכאלו שיתנו מענה לצרכי הלקוח ברמה הגבוהה ביותר.